Sport

Futsal: Palež – Novi Pazar 5:4

Futsal tim Novog Pazara poražen je u Obrenovcu od domaćeg Paleža sa 4:5, u prvoj utakmici sedmog kola Prve lige Srbije.

Palež je brzo stekao dva gola prednosti, a strelci su bili Nikola Milosavljević u prvom i Željko Grujičić u sedmom minutu.

Pazarci su do poluvremena izjednačili preko Ensara Redžovića u desetom i Elvedina Sadovića u 15. minutu.

Ninoslav Aleksić u 24. i još jednom Ensar Redžović u 35. minutu doveli su goste nadomak trijumfa, ali su Obrenovčani u finišu kreirali veliki preokret.

Željko Grujičić je sa dva gola u 36. minutu, od kojih je prvi iz kaznenog udarca, izjednačio rezultat, da bi pobedu Paležu doneo Miloš Denić u 37. minutu.

Posle nekompletnog kola, Pazar je četvrti na tabeli sa deset bodova, dok bod manje ima Palež na šestom mestu.

Novi Pazar u osmom kolu dočekuje ekipu kragujevačkog Ekonomca, a Palež gostuje Vranju.