Novi Pazar – Crvena zvezda 0:3

Fudbaleri Novog Pazara izgubili su danas od gostujuće Crvene zvezde sa 0:3, u utakmici 21. kola Super lige Srbije.

Pred praznim tribinama Gradskog stadiona, crveno-beli su poveli golom Aleksandra Dragovića u devetom minutu.

Beograđani su povisili prednost pogotkom Gelora Kange u 40. minutu iz penala, nakon što sudija Danilo Nikolić jednu situaciju u kaznenom prostoru Pazaraca video kao prekršaj za najstrožu kaznu.

U VAR sobi nekoliko minuta gledali su snimak, pre nego što su zaključili da je Nikolić doneo ispravnu odluku, koja je izazvala proteste i podsmeh kod domaćih igrača.

Konačan rezultat postavio je Šerif Ndiaj u 81. minutu.

Posle nekompletnog kola, Crvena zvezda na čelu tabele ima 52 boda, dva više i meč više od Partizana na drugom mestu, dok je Pazar peti sa 30 bodova.

Novi Pazar u 22. kolu gostuje kruševačkom Napretku, a Crvena zvezda čeka ekipu Čukaričkog.