“Petarda” u mreži Ivanjičana

Klub malog fudbala Novi Pazar pobedio je večeras ekipu Ivanjice sa 5:1, u utakmici 11. kola Prve lige Srbije.

Domaćin je golovima Elvedina Sadovića u prvom i Vahida Kapidžije u petom minutu vodio sa 2:0, da bi Darko Radonjić u osmom postigao, ispostaviće se, jedini pogodak za Ivanjicu.

Milan Mutavdžić je u 17. minutu pogodio za 3:1, a Luka Vuletić u 29. doneo je Pazarcima tri gola prednosti.

Konačan rezultat svojim drugim golom postavio je Mutavdžić u 37. minutu.

Meč u Sportskoj dvorani Pendik pratilo je oko 200 gledalaca.

Novi Pazar se vratio u zonu plej-ofa i zauzima peto mesto na tabeli sa 17 bodova, dok je Ivanjica na sedmoj poziciji sa 15 bodova.

Novi Pazar u 12. kolu gostuje timu Zemun Samo pravo, a Ivanjica dočekuje ekipu Loznice Grada 2018.

Pre toga, oba kluba će sredinom naredne sedmice odigrati utakmice osmine finala Futsal kupa Srbije, u kojem je Novi Pazar gost Novoj Pazovi, dok je Ivanjica domaćin FON-u.