Konačno trijumf u gostima: SAS – Novi Pazar 3:4

Futsal tim Novog Pazara pobedio je večeras u Zrenjaninu tim SAS-a sa 4:3, u utakmici desetog kola Prve lige Srbije.

Gosti su golovima Ninoslava Aleksića u prvom, sedmom i devetom minutu stigli do ubedljive prednosti, da bi Žarko Matić u desetom minutu smanjio na 1:3.

Elvedin Sadović je u poslednjem, 20. minutu prvog poluvremena ponovo odveo Pazarce na plus tri.

SAS je u drugom delu susreta ublažio poraz pogocima Aleksandra Tomina u 29. i Matića, koji se u 35. minutu drugi put upisao u strelce.

Posle prvog ovosezonskog trijumfa na strani, Novopazarci imaju 17 bodova i napredovali su do trećeg mesta na tabeli, dok su Zrenjaninci pretposlednji, deveti sa devet bodova.

Novi Pazar u 11. kolu, poslednjem u prvom delu prvenstva, gostuje lideru Vranju, a Novi Sad će ugostiti ekipu SAS-a.