Pobeda izmakla u poslednjem minutu

Futsal tim Novog Pazara odigrao je večeras u Novom Sadu 1:1 protiv istoimenog domaćina, u utakmici 15. kola Prve lige Srbije.

Pazarci su poveli golom Mersida Radetinca u 37. minutu, a konačan rezultat postavio je Marko Novaković u poslednjem, 40. minutu.

Utisak je da su gosti neposredno pre izjednačujućeg gola oštećeni i da su arbitri propustili da dosude prekršaj nad Ninoslavom Aleksićem.

Posle nekompletnog kola, Novi Sad je treći na tabeli sa 26 bodova, dok Novi Pazar na petom mestu ima 22 boda.

Novi Pazar sledećeg vikenda u 16. kolu dočekuje poslednjeplasiranu ekipu obrenovačkog Paleža, a Novi Sad gostuje vodećem Vranju.

Prethodno će Pazarci u sredu, 13. marta, u četvrtfinalu Futsal kupa Srbije gostovati drugoligašu Kalči iz Niša.