DruštvoSVE VESTI

U Novom Pazaru predstavljeni EU programi podrške za preduzetnike i inovatore

U svečanoj sali Kulturnog centra u Novom Pazaru održana je radionica o mogućnostima koje program Jedinstvenog tržišta Evropske unije nudi preduzetnicima, inovatorima i svima koji žele da unaprede svoje poslovanje i steknu iskustvo na evropskom tržištu.

Događaj su organizovali Privredna komora Srbije i Evropska kuća u Srbiji, a prisustvovao je veliki broj mladih preduzetnika, predstavnika malih i srednjih preduzeća, kao i pojedinaca zainteresovanih za učešće u evropskim programima podrške.

Tokom radionice prisutni su imali priliku da se upoznaju i sa uslugama Evropske mreže preduzetništva, koja pruža podršku u umrežavanju, izlasku na nova tržišta i pronalaženju partnera širom Evrope.

Organizatori su pozvali sve zainteresovane da prate naredne aktivnosti i iskoriste prilike koje nude evropski programi za razvoj, inovacije i saradnju.

 

Podeli