Ništa od majstorice, FON u polufinalu plej-ofa

Futsal tim Novog Pazara završio je takmičenje u plej-ofu za prvaka države, pošto je večeras u drugoj utakmici četvrtfinala poražen od gostujućeg FON-a sa 2:3.

Aktuelnog prvaka Srbije, koji je pre tri dana istim rezultatom dobio i prvi četvrtfinalni duel u Beogradu, u vođstvo je doveo Lazar Petrašević u devetom minutu.

Novi Pazar je sa dva gola u 11. minutu preokrenuo na 2:1, a strelci su bili Vahid Kapidžija i Elvedin Sadović.

FON je u drugom poluvremenu preko Petraševića u 27. i Pavla Pešića u 33. minutu stigao do zasluženog trijumfa u četvrtfinalnoj seriji, koju je rešio u svoju korist sa 2:0 i u polufinalu će igrati protiv Vranja.

Drugo četvrtfinale između Konjarnika i Bečeja 2003 biće odlučeno posle trećeg meča u Beogradu, koji je na programu 4. maja.

Bečejci su večeras na svom terenu slavili sa 5:4, a istim rezultatom Konjarnik je bio bolji u prvoj utakmici u Beogradu.