Plej-of Prve futsal lige, četvrtfinale: FON – Novi Pazar 3:2

Futsal tim Novog Pazara izgubio je večeras od FON-a u Beogradu sa 2:3, u prvoj utakmici četvrtfinala plej-ofa Prve futsal lige Srbije.

U Sportskom centru Šumice, domaćin je poveo već u prvom minutu golom Lazara Petraševića, a pet minuta kasnije izjednačio je Milan Mutavdžić.

FON je pogotkom Pavla Pešića u devetom minutu ponovo stekao prednost, koju je u 19. minutu neutralisao Luka Vuletić.

Trijumf aktuelnom šampionu Srbije doneo je Stefan Aleksić u 28. minutu.

Serija na dve pobede nastavlja se u subotu od 21.00 u Sportskoj dvorani Pendik, dok je eventualna majstorica predviđena za 4. maj u Beogradu.

Boljeg iz tog duela u polufinalu plej-ofa za prvaka države očekuje ekipa Vranja.

U drugom večerašnjem četvrtfinalu Konjarnik je u Beogradu savladao tim Bečeja 2003 sa 5:4.