Hrabro izdanje protiv lidera

Do kraja ligaškog dela takmičenja u B grupi Prve lige Zapad za rukometašice ostalo je da se odigra još jedno kolo, a mlada ekipa Pazara 2003 trenutno je na začelju sa dva boda.

U prethodnom kolu, 13. po redu, izabranice Redžepa Mahmutovića u Sportskoj dvorani Pendik poražene su od Napretka 12 iz Kruševca sa 29:42.

Na poluvremenu je bilo 24:11 za gošće, koje sa 20 bodova zauzimaju vodeće mesto na tabeli.

Novopazarke su pružile više nego solidan otpor najboljem timu lige, ali nisu uspele da izbegnu poraz.

Hrabri njihova igra u pojedinim delovima meča i činjenica da je drugo poluvreme proteklo u rezultatskom egalu.

Najefikasnije kod gošći bile su Natalija Ilić sa osam, Danijela Petković i Dragana Petković sa po sedam, te najbolja na utakmici Jana Jeftić i Jovana Simonović sa po šest golova.

Po običaju, u Pazaru 2003 prednjačile su Lidija Vučićević sa 11 i Kadira Selmanović sa 10 pogodaka.

Pazar 2003 u poslednjem kolu ligaškog dela sezone gostuje Jagodini 2, dok Napredak 12 dočekuje ekipu kraljevačkog Metalca.