Sadović srušio Nišlije

Futsal tim Novog Pazara pobedio je večeras u Nišu ekipu Vintersporta sa 6:3, u zaostaloj utakmici 14. kola Prve lige Srbije.

Gosti su preko Elvedina Sadovića u 13. i Mersida Radetinca u 15. minutu stekli dva gola prednosti, da bi u 20. minutu najpre Aleksandar Gavrilović pogodio sopstvenu mrežu za 1:2, a onda je Sadović vratio Pazarce na plus dva.

Novi Pazar je autogolom Matije Uroševića u 27. minutu stigao do vođstva od 4:1, koje je smanjio Aleksa Milosavljević u 32. minutu.

Na 5:2 povisio je Sadović u 33. minutu, a isti igrač je u 37. minutu svojim četvrtim pogotkom na meču doneo vicešampionu države ubedljivih 6:2.

Konačnih 6:3 postavio je Milan Maksimović u 38. minutu.

Novopazarci imaju 26 bodova i zadržali su šesto mesto na tabeli, dok je osmoplasirani Vintersport ostao na 13 osvojenih bodova.

Pazar u sledećem, 16. kolu gostuje Bečeju 2003, a Vintersport dočekuje ekipu beogradskog Konjarnika.