Sjajni Pazarci u polufinalu

Klub malog fudbala Novi Pazar plasirao se među četiri najbolja tima u Prvoj futsal ligi Srbije, pošto je i u drugoj utakmici četvrtfinala plej-ofa savladao ekipu niškog Vintersporta.

Posle pobede na domaćem terenu od 6:4, Pazar je u Nišu slavio sa 6:2, pa će u polufinalu plej-ofa odmeriti snage sa Novom Pazovom.

Dvostruki strelci za goste u Nišu bili su Eldin Redžović, u petom i 32, te Dejan Jovanović, u 25. i 37. minutu, a mrežu Vintersporta pogodili su još Elvedin Sadović u 24. i Ninoslav Aleksić u 36. minutu.

Pogotke za Vintersport postigli su Dalibor Matejev u 26. i Dušan Ristić u 36. minutu.

U drugom četvrtfinalu, čiji pobednik će u narednoj fazi igrati sa kragujevačkim Ekonomcem, Srpska je boljim izvođenjem jedanaesteraca savladala FON sa 8:7 (4:4 u regulanom delu susreta), pa će beogradski klubovi o polufinalisti odlučiti 15. maja u “majstorici”.