Jošanica minimalcem do novih bodova

Fudbaleri Jošanice pobedili su danas ekipu Drine iz Ljubovije sa 1:0, u utakmici 21. kola Srpske lige Zapad.

Domaćin je do trijumfa na Gradskom stadionu stigao golom Sadina Smajovića u 13. minutu.

Jošanica je meč završila s igračem manje, jer je u 90. minutu zbog drugog žutog kartona isključen Semin Smajović.

Tutin je u 21. kolu poražen na svom terenu od Prova sa 1:2, a FAP u Priboju od Sloge iz Požege rezultatom 0:5.

Na vrhu tabele je Smederevo 1924 sa 43 boda, slede Sloga iz Požege sa 42, te Tutin i Jošanica sa po 40 bodova. Drina je na 12. mestu i ima 23 boda.

Jošanica u narednom kolu gostuje Budućnost Krušiku 2014 iz Valjeva, Polet u Ljubiću dočekuje tim Tutina, Sloga 33 u Petrovcu na Mlavi ekipu FAP-a, dok se u Ljuboviji sastaju Drina i Proleter Mihajlovac.