KMF Novi Pazar stao u polufinalu

Klub malog fudbala Novi Pazar završio je sezonu u Prvoj futsal ligi, pošto je u revanšu polufinala plej-ofa poražen u Novoj Pazovi sa 2:5.

Domaćin je poveo golom Milana Živića u šestom minutu, izjednačio je Mersid Radetinac u 12, a Nova Pazova je zahvaljujući pogotku Vladimira Lazića u 16. minutu na odmor otišla s minimalnom prednošću.

Igor Šošo je u 28. minutu povisio na 3:1, uzvratio je kapiten gostiju Eldin Redžović u 35, a Pazova je u 40. minutu preko golmana Jakova Vulića i dvostrukog strelca Živića potvrdila trijumf i plasirala se u finale.

Nova Pazova je utakmicu završila bez Lazića i Gorana Penezića, koji su zbog duplih žutih kartona isključeni u 32. i 40. minutu, dok je trener te ekipe Goran Jakšić odstranjen s klupe u 39. minutu zbog ulaska na teren.

Prvi meč u Novom Pazaru završen je rezultatom 4:4.

Revanš između Ekonomca i beogradskog FON-a na programu je večeras od 19.00 u Kragujevcu, a branilac titule je u prvom duelu slavio kao gost sa 5:4.