KMF Novi Pazar slavio na startu prvenstva

Klub malog fudbala Novi Pazar pobedom je otvorio sezonu u Prvoj futsal ligi, a izabranici Vladana Cvetanovića u prvom kolu elitnog takmičenja slavili su protiv ekipe Samo pravo u Beogradu sa 5:4.

Dvostruki strelac za Novopazarce bio je Aleksandar Pavlović, u 10. i 14. minutu, dok su mrežu rivala po jednom pogodili Jovan Cvetanović u 21, Milan Mutavdžić u 32. i Ilhan Karišik iz kaznenog udarca sa 10 metara u 38. minutu.

Domaći sastav samo jednom bio je u rezultatskoj prednosti, posle gola Marka Markovića u četvrtom minutu, a isti igrač postigao je i ostala tri pogotka za Beograđane, u 16, 37. i 39. minutu.

Novi Pazar će u sledećem kolu dočekati ekipu kragujevačkog Ekonomca, koja je na startu šampionata savladala na svom terenu Deus Futsal iz Sremske Mitrovice sa 16:1.