Rukometašima “penal-rulet” u Raški

Rukometaši Novog Pazara uspešno su prebrodili prvu prepreku u našem najmasovnijem takmičenju. Novi Pazar je u Raški, protiv drugoligaša Bana,posle penala izborio plasman u narednu rundu Kupa Srbije, rezultatom 33:32. Ovdašnji prvoligaš,bez Ikića I golmana Jeremića, je prvo poluvreme ubedljivo rešio u svoju korist, 15:7.

U drugom poluvremenu zbog povrede nije igrao ni Veselin Stevanović, pa su domaći uspeli da na kraju regularnog toka dodju do izjednačenja-29:29.

“Penal-rulet” ipak je pripao je novopazarskom prvoligašu, u čijim redovima su sa po sedam golova: Jolović i Avramović bili najefikasniji. U drugom kolu Srbije, rukometaši Novog Pazara će biti domaćini, a ime rivala I termin odigravanja utakmice još uvek nisu poznati.