Tradicionalno druženje sa najmlađima
Najmlađi učenici i predškolci posetili su gradonačelnika Nihata Biševca u okviru Dečije nedelje. Druženje koje se najlakše može opisati kao trenutak ispunjen emocijama i divnim uspomenama, bilo je posebno ne samo za mališane, već i za gradonačelnika lično.
Opširnije