Podmladak silan protiv Kraljevčana

Ubedljiv i silovit  start podmlatka  plavih, na prvenstvenoj premijeri protiv bledunjavih i nedorečenih Kraljevčana- 3:0.

Izabranici Staniše Sretenovića su pokazali fanatičnu borbenost, više želje i zasluženo slavili u komšijskom derbiju, koji je odigran po nesnosnoj vrućini. „Goleadu“ je nagovestio prelepim potezom Kapidžija u 18. minutu. Mreže su potom mirovale sve do 72. a Sloga je propustila dve izgledne šanse. Kazna je vrlo brzo usledila. „Džoker“ Pazaraca, Rušević, najpre je primorao Radovića da nad njim napravi penal, koji je u gol pretvorio Bihorac. Konačan rezultat postavio je talentovani vođa navale domaćina, Rušević, kada je sedam minuta pre kraja, nadmudrio kompletnu odbranu rivala i rutinski pogodio kontra-ugao Grbovića.