Plavi briljantni u Subotici

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su danas u Subotici ekipu Spartaka sa 3:1, u utakmici 31. kola Super lige Srbije, kojim su dva tima započela takmičenje u plej-autu za opstanak u elitnom rangu.

Gosti su poveli golom Filipa Pavišića u 39. minutu, da bi u 62. minutu izjednačio Nemanja Nikolić iz jedanaesterca, koji je skrivio Stefan Lončar posle duela sa Vladanom Vidakovićem.

Novu prednost Pazarcima doneo je Ibrahim Mustafa u 73. minutu, a konačan rezultat pet minuta kasnije postavio je Stefan Dimić.

Šest kola pre kraja, Spartak je četvrti u plej-aut grupi i ukupno 12. na tabeli sa 34 boda, dok je Novi Pazar na pretposlednjem, 15. mestu sa 28 bodova.

Novi Pazar u sledećem kolu dočekuje lučansku Mladost, dok Spartak gostuje Metalcu iz Gornjeg Milanovca.