Pazarci u velikom stilu do ─Źetvrtog finala Futsal kupa Srbije

Klub malog fudbala Novi Pazara plasirao se u finale Futsal kupa Srbije, po┼íto je ve─Źeras rezultatom 4:1 pobedio gostuju─çu ekipu Vranja.

Pred oko 300 gledalaca u Sportskoj dvorani Pendik, u sjajnoj atmosferi doma─çin je na poluvremenu imao prednost od 2:0 golovima Aleksandra Gavrilovi─ça u devetom i Milana Mutavd┼żi─ça u 17. minutu.

Vahid Kapid┼żija je u 31. minutu povisio na 3:0, a potom je ute┼íni pogodak za Vranjance postigao Predrag Jovanovi─ç u 33. minutu.

Kona─Źnih 4:1 postavio je Mutavd┼żi─ç svojim drugim golom na utakmici u poslednjem, 40. minutu.

Drugi finalista Futsal kupa Srbije bi─çe poznat posle polufinalnog susreta izme─Ĺu Loznice Grada 2018 i Novog Sada, koji je zakazan za 21. april

Finale Futsal kupa Srbije na programu je 27. aprila u Vranju.