Sport

Novi Pazar u polufinalu Futsal kupa Srbije

Futsal tim Novog Pazara plasirao se večeras u polufinale Futsal kupa Srbije, posle pobede nad Konjarnikom od 7:1.

Pred oko 200 gledalaca u Sportskoj dvorani Pendik, domaćin je poveo golom Koste Vukovića u šestom minutu, a tri minuta kasnije izjednačio je Stefan Bosnić.

Elvedin Sadović u 11. i Milan Mutavdžić u 15. minutu doneli su Pazarcima plus dva na poluvremenu, a u međuvremenu Edis Rašljanin je u 13. minutu odbranio kazneni udarac sa 10 metara.

U drugom poluvremenu precizni su bili Luka Vuletić u 29, ponovo Mutavdžić u 31, još jedan dvostruki strelac Vuković u 37. minutu i Elmin Marukić u 39. minutu.

Osim Novog Pazara, među četiri najbolje ekipe u Futsal kupu Srbije su i Loznica Grad 2018, Vranje i Novi Sad.

Polufinala su na programu 30. marta, dok je finale u Vranju zakazano za 21. april.