Mladost u finišu do pobede nad Novim Pazarom

Fudbaleri Mladosti pobedili su danas u Lučanima tim Novog Pazara sa 3:2, u utakmici 17. kola Super lige Srbije.

Domaćin je poveo golom Vukašina Markovića u osmom minutu, a dva minuta kasnije izjednačio je Almir Aganspahić.

Mladost je u 23. minutu ponovo stigla do prednosti, koju je sačuvala do poluvremena, kada je strelcu Lazaru Jovanoviću rukom asistirao Milan Bojović, ali se sudija Zoran Široki nije oglasio.

Aganspahić je svojim drugom golom u 71. minutu doveo Pazarce do 2:2, a tri boda Lučancima doneo je Bojović u 88. minutu.

Mladost ima 25 bodova i zadržala je devetu poziciju na tabeli, dok je Novi Pazar i dalje na 15. mestu sa 17 bodova.

Novi Pazar će u 18. kolu dočekati tim Metalca iz Gornjeg Milanovca, a Mladost će ugostiti ekipu kruševačkog Napretka.