Ličina nosio Jošanicu

Fudbaleri Jošanice pobedili su u sedmom kolu Srpske lige Zapad ekipu Budućnosti Krušika 2014 iz Valjeva sa 2:1, pa sada imaju samo bod manje od vodećeg Smedereva 1924.

U prvoj utakmici koju je Jošanica odigrala ove sezone na Gradskom stadionu, oba pogotka za domaći tim postigao je Edin Ličina, u 12. i 43. minutu, dok je strelac za Valjevčane bio Vladimir Krstić u 61. minutu.

Tutin je u ovom kolu poražen na svom terenu od ljubićkog Poleta sa 0:1, a istim rezultatom FAP je u Priboju savladao Slogu 33 iz Petrovca na Mlavi.

Smederevo 1924 i Tutin na vrhu na tabele imaju po 13 bodova, a prate ih Jošanica, požarevački Mladi Radnik 1926 i Mokra Gora iz Zubinog Potoka sa po 12. FAP je deveti i ima 10 bodova.

Jošanica će u osmom kolu gostovati Slogi iz Požege, Tutin će odmeriti snage s Drinom u Ljuboviji, dok će FAP igrati protiv Šumadije u Aranđelovcu.