Sport

Poraz Pazara u goleadi u SPENS-u

Klub malog fudbala Novi Pazar izgubio je večeras od ekipe Internacionala u Novom Sadu sa 4:5, u utakmici 17. kola Prve futsal lige.

Domaćin je preko Vladimira Milosavca u 13. i Branimira Đurića u 16. minutu stekao dva gola prednosti, a Pazar je već u 17. uzvratio pogotkom Elvedina Sadovića.

Mersid Radetinac je u 24. izjednačio na 2:2, Milosavac se u 29. drugi put upisao u strelce za novo vođstvo Novosađana, da bi minut kasnije Sanel Stupljanin pogodio za 3:3.

Đorđe Celin je u 33. i 38. minutu nagovestio poraz gostiju, koji je svojim drugim golom ublažio Radetinac u 38. minutu.

Novi Pazar je trećeplasirani tim lige sa 37 bodova, a Internacional zauzima peto mesto na tabeli sa 26.

Pazar će u 18. kolu dočekati ekipu FON-a, dok će Internacional gostovati Smederevu.