Suspenzija za Osmanagića

Fudbalski klub Novi Pazar suspendovao je do daljeg prvotimca Amera Osmanagića zbog nedoličnog ponašanja za vreme utakmice protiv Jagodine, rečeno je u tom superligašu.

Ovaj vezni fudbaler je kažnjen zbog reakcije početkom drugog poluvremena, kada je napuštajući teren posle izmene pocepao dres.

“Igrač je svojim postupkom naneo uvredu klubu i gradu. To nije njegov prvi prekršaj, nedavno je sankcionisan novčano na predlog šefa stručnog štaba Zorana Marića. Osim što je suspendovan, dat je predlog da opet bude novčano kažnjen“, navode u novopazarskoj upravi.

Osmanagić je u 55. minutu utakmice 31. kola Super lige Srbije između Novog Pazara i Jagodine, pri rezultatu 1:1, cepanjem dresa izrazio nezadovoljstvo jer je odlukom trenera Marića mesto u timu morao da ustupi Nemanji Vidiću.

Pazarci su pobedili Jagodinu sa 3:2, pa zauzimaju 10. mesto na superligaškoj tabeli, odnosno drugo u plej-aut grupi. Novi Pazar će u sledećem kolu gostovati OFK Beogradu.