Sretenjske trke u znaku Pazaraca

Atletičarka Novog Pazara Teodora Simović pobedila je u nadmetanju seniorki na 1.800 metara na petim Sretenjskim trkama u Ušću, dok je Haris Ajdarević bio drugoplasirani senior na stazi iste dužine.

U mlađim kategorijama, Elvedina Zornić slavila je kod juniorki na 1.800 metara, a Amra Terzić je tu trku završila na trećem mestu.

Na deonici od 1.200 metara, Lidija Petrović bila je najbolja starija pionirka, Hamza Hanić trijumfovao je u konkurenciji mlađih pionira, dok je Amel Džakovac zauzeo drugo mesto u kategoriji starijih pionira.

Na stazi dugoj 600 metara, Vahid Gicić osvojio je prvo mesto u trci učenika trećih i četvrtih razreda osnovnih škola, kao i Saima Murić u istom uzrastu kod devojčica, gde je Vanja Petrović u cilj ušla kao drugoplasirana.