Polimlje nesrećno ispustilo bodove

Fudbaleri Polimlja odigrali su nerešeno 2:2 sa ekipom Rađevca iz Krupnja u okviru dvanaestog kola Zone Drina. Polimlje je imalo prednost do 93-ćeg minuta, kada su gosti zahvaljujući auto golu Rekovića stigli do izjednačenja.

Polimlje je dva puta imalo prednost protiv Rađevca, ali to nisu uspeli da sačuvaju do kraja utakmice. Strelci za Polimlje bili su Stranjaković u 12-tom i Balija u 61-om minutu. Za goste golove su  postigli Pajić u 43-ćem i auto gol Rekovića u 93-ćem minutu. Mlađani Reković ušao je u igru samo 30 sekundi pre nego što je zatresao spopstvenu mrežu.

Polimlje posle ovog kola ostaje na devetom mestu na tabeli Zone Drina sa 15 osvojenih bodova i utakmicom manje od konkurenata. U narednom kolu fudbaleri iz Prijepolja putuju u Valjevo gde će se sastati sa Radničkim.