Sport

Još jedna pobeda plavih

Fudbaleri Novog Pazara juče su u kombinovanom sastavu odmerili snage u Prijepolju sa ekipom Polimlja i pobedili sa 2:0.

Ovo je još jedna pobeda plavih, koji bruse formu pred start Jelen super lige.

Po izuzetno sparnom i toplom vremenu, pred punim tribinama prijepoljskog gradskog stadiona fudbaleri Novog Pazara zabeležili su još jednu pobedu u pripremnom periodu.

Posle odlično izvedenog slobodnog udarca Jeftovića u kaznenom prostoru domaćina, najbolje se snašao  Župić i postigao prvi gol u 32 minutu. Konačan rezultat postavio je Rušević na isteku 60-tog minuta. Treneri oba tima iskoristili su ovu priliku da isprobaju veliki broj igrača i kako kažu izuzetno su zadovoljni onim što su videli na terenu.

„Iskoristili smo izvanredne uslove za igru da odigramo maksimalno dobro“- kazao je trener  FK Novi Pazar  Dragan Kanatlarovski.

„Jako sam zadovoljan igrom. Mislim da smo u jednom trenutku imali prednost u kornama 7:3, što je po meni neko merilo da smo ipak mogli da ispariramo Novom Pazaru“-kazao je trener FK Polimlje Goran Marić.

Fudbaleri Polimlja u ovu sezonu ulaze sa znatno izmenjenim stavom i ambicijama da se domognu većeg ranga takmičenja, poručuju iz kluba.

Narednu proveru plavi imaju protiv Metalca, dok će Polimlje odmeriti snage pribojskim Fapom.