Sport

Futsaleri srcem do trijumfa

Klub malog fudbala Novi Pazar, ostvario je i drugu pobedu u baražu, napravivši važan korak ka eliti.

Plavi su briljantnom paritojm u drugom poluvremenu savladali ekipu Kalča iz Niša sa 4:2.

Uprkos inicijativi plavih u prvoj polovini susreta, Nišlije su povele golom Denića u petom minutu.

Usledilo je fantastično izdanje „Pazarskih majstora na petoparcu“ u drugom delu. Munjevito se dogodio preokret. Elvir Bihorac je u 26. izjednačio, Dolovac samo minut kasnije preokrenuo, a Elvir Bihorac, svojim drugim pogotkom u 30. minutu povisio na 3:1. nadu gostima vraća efektnim pogotkom kapiten Perišić, sedam minuta pre kraja. Žestoka borba za svaku loptu vođena je potom na parketu dvorane Pendik. Gostujući sastav je konstantno napadao, a Novi Pazar se lako branio i u poslednjoj sekundi, bravurom Redžovića, potvrdio pobedu-4:2. Velika tri boda, za nastavak serije, pred gostovanje Novom Beogradu, narednog ponedeljka.

Ukoliko i tu ostvare „pun pogodak“, Delić i saigrači već mogu da razmišljaju o Prvoj ligi.

(Foto:Andrija Jovanović)