Remi po zasluzi

Pioniri Akademije fudbala AS, osvojili su bod protiv vršnjaka iz Napretka- 2:2, pred skoro 700 gledalaca na stadionu u Šutenovcu.

Odličnu fudbalsku predstavu odigrali su mališani iz Novog Pazara i Kruševca. Iako su „mali čarapani“, iznenadili četu Adema Preljevića, domaćin je u dva navrata uspevao da se vrati i devet minuta pre kraja, stigne do remija. Kruševljani su poveli retko lepim pogotkom Nikolića u 14, a samo minut kasnije uzvratio je takođe efektnim potezom Aličković. Prednost Napretku, po drugi put, doneo je Marković, izvevši lukavo i milimetarski precizno „slobodnjak“ u 23. minutu. Neočekivano bledunjavi domaćin, krenuo je na sve ili ništa u završnici. Upornost se isplatila devet minuta pre kraja, kada je Hajrović bio neumoljiv, postavivši konačan rezultat.

Semi četiri viđena pogotka, susret je obilovao borbenošću, otvorenom igrom i efektnim potezima. U par navrata, i jedni i drugi su pogađali okvir gola, prikazanim su oduševili brojnu publiku.

(Foto:Senad Župljanin)