Sport

Odbojkaši lagano protiv fenjeraša

Odbojkaši Novog Pazara ostvarilu očekivanu pobedu protiv poslednjeplasirane ekipe na tabeli prvoligaškog karavana,VGSK,sa 3:1 po setovima (25:22,19:25,25:16,25:14).

Ekipa Radoslava Milića je opravdala ulogu favoriita u duelu u kome je viđeno dosta leprašave igre i u kome gosti nisu razočarali. Šta više,Gradištanci su na putu da stvore još jednu veoma dobru generaciju odbojkaša,ali je razlika u klasi i iskustvu bila očigledna.Mladi sastav trenera Veličkovića je već u prvom setu koji je potrajao 20 minuta,pružio žestok otpor,pristojno namučio rivala,a u drugom i zasluženo slavio. Ipak,uozbiljili su se plavi. Iako je strateg Milić vršio dosta rokada, treći i četvrti set, doneo je kudikamo jači ritam Zatrića,Gjorgjeskog, Dojčilovića,Nolavbića i ostalih. Nisu dozvolili da vrag odnese šalu i ipak je viđen očekivani rezultatski epilog. Dobro zagrevanje za plave,uoči teškog gostovanja u Starčevu i velikog derbija protiv Borca.