Jošanica ispustila pobedu

Fudbaleri Jošanice izgubili sub a penale od Bana iz Raške rezultatom 5:4 u polufinalnom meču Kupa Srbije. U regularnom delu bilo je nerešeno 2:2.

Jošanica je lako mogla savladati Raščane. Imali su odličan rezultat sve do 50 minuta. Utakmica samo što je počela, igrao se treći minut kada je Murat Gusinac postigao prvi gol. Njemu je asistirao Elhan Bejtović. Jošnica je dominirala u prvom delu. Nakon pola sata igre, na 2:0 povisio je odlični Elhan Bejtović. Drugo poluvreme pripalo je ekipi Bana, u kojem su oni postigli dva gola, dovoljno za izjednačenje. Jošanica nije imala sreće pa je Bane pobedu ostvario zahvaljujući penalima.

Demir Avdić kaže da je gost zasluženo pobedio.

„Imali smo utakmicu, dobro je otvorili i bili bolji u prvom delu. Primili smo dva jeftina gola i na kraju je loša koncetracija učinila svoje“, rekao je Avdić.