Novi Pazar – Kalča 4:0

Klub malog fudbala Novi Pazar savladao je večeras Kalču iz Niša sa 4:0, u utakmici šestog kola Prve futsal lige Srbije.

Pred praznim tribinama novopazarskog Pendika, dva gola za pobednički tim postigao je Stojan Milovac, koji je mrežu gostiju pogodio u 11. i 19. minutu, a u strelce su se upisali još Elvedin Sadović u 28. i Denis Ramić u 38. minutu.

Pazar je zadržao lidersku poziciju na tabeli sa 16 bodova, dok je Kalča na šestom mestu sa devet bodova.

Sledi pauza u prvenstvu zbog dvomeča reprezentacija Srbije i Finske u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2021. u Litvaniji, a takmičenje će biti nastavljeno 14. novembra.

Novi Pazar će u sedmom kolu igrati protiv Ekonomca u Kragujevcu, a Kalča će biti domaćin beogradskom Konjarniku.