Novi Pazar – Ekonomac 8:3

Klub malog fudbala Novi Pazar pobedio je večeras ekipu Ekonomca sa 8:3, u derbiju 20. kola Prve futsal lige.

Domaćin je na poluvremenu vodio sa 4:0, golovima Eldina Redžovića i Dejana Jovanovića u četvrtom, Elvedina Sadovića u 12. i Ninoslava Aleksića u 14. minutu.

Tales da Mata Feitosa smanjio je u 22. minutu, ali su Redžović u 30. i 31, te golman Mirza Hot u 37. doneli Novopazarcima vođstvo od 7:1.

Marko Perić pogodio je par sekundi kasnije za 7:2, takođe u 37. minutu Aleksić je vratio Pazar na plus šest, a konačnih 8:3 postavio je Srđan Ivanković u 40. minutu.

U dvorani Pendik, prvi trijumf Novog Pazara nad Ekonomcem pratilo je oko 250 gledalaca.

Ekonomac je ostao na 54 osvojena boda i zadržao je lidersku poziciju na tabeli, dok je Novi Pazar četvrti sa 32 i utakmicom manje.

Pazarci će naredne subote, u zaostalom duelu 18. kola, dočekati RB iz Valjeva.