Ekonomac – Novi Pazar 9:2

Klub malog fudbala Ekonomac pobedio je večeras u Kragujevcu ekipu Novog Pazara sa 9:2, u utakmici devetog kola Prve lige Srbije.

Trostruki strelac za Ekonomac bio je Slobodan Rajčević, u sedmom, 12. i 29. minutu, dva puta mrežu gostiju pogodio je Marko Perić, u 15. i 25. minutu, a precizni su bili i Tales Feitosa u četvrtom, Viktor Ugo u 19, Nikola Matijević u 31. i Dmitro Sorokin u 39. minutu.

Gol za početno vođstvo Novog Pazara postigao je Ninoslav Aleksić u trećem minutu, a Eldin Redžović je u 10. izjednačio na 2:2.

Utakmicu u Sportskoj hali Jezero pratilo je oko 200 gledalaca.

Ekonomac je lider prvenstva sa maksimalnih 27 bodova, dok trećeplasirani Novi Pazar ima 18.

Pazarci u derbiju 10. kola dočekuju Novu Pazovu, a Ekonomac gostuje Srpskoj iz Beograda.