Karatisti Novog Pazara zapaženi na 55. MOSI, bronza za odbojkaše

Karatisti Novog Pazara osvojili su četiri medalje pretposlednjeg dana takmičenja na 55. MOSI u Priboju, a na pobedničkom postolju našli su se i odbojkaši.

Dino Mujanović uzeo je zlato u borbama do 68 kilograma, dok je srebro pripalo Arminu Zećiroviću.

Srebrom se okitio Fatmir Zećović u borbama preko 78 kilograma, a šestim mestom u katama doprineo je ekipnoj bronzi Pazaraca u toj disciplini.

Zećović je osvojio peto mesto u apsolutnoj kategoriji, gde je Mujanović završio kao sedmoplasirani, Lazar Jeremić bio je osmi u kategoriji do 78 kilograma, dok je Novi Pazar ekipno u borbama zauzeo četvrtu poziciju.

Novopazarski odbojkaši su do trećeg mesta stigli pobedom nad Bajinom Baštom od 2:0 u setovima, a rukometaši i odbojkašice su bez borbe izgubili od Požege, pa im je pripala šesta, odnosno 12. pozicija.

Rukometašice su završile na poslednjem, petom mestu posle poraza od Prijepolja rezultatom 18:23, ženski tim u odbojci na pesku bio je peti nakon trijumfa nad ekipom Nove Varoši od 2:0, dok su sportski riboloci osvojili sedmo mesto.