Plavi sa devetoricom do boda u Surdulici

Fudbaleri Novog Pazara odigrali su večeras nerešeno 1:1 protiv Radnika u Surdulici, u utakmici 34. kola Super lige Srbije, odnosno četvrtog kola plej-auta za opstanak u elitnom rangu.

Domaćin je poveo golom Miloša Trifunovića u 44. minutu, a konačan rezultat samo 60 sekundi kasnije postavio je Ivan Marković.

Pazarci su utakmicu završili sa devetoricom igrača, pošto je sudija Ilija Brdar iz Novog Sada pokazao crvene kartone Dejanu Babiću u 40. i Milanu Saviću u 80. minutu.

Radnik je i dalje 11. u Super ligi Srbije, odnosno treći u plej-aut grupi sa 23 boda, dok je Novi Pazar poslednji sa 14 bodova, tri manje od gornjemilanovačkog Metalca i Bačke.

Novi Pazar će u narednom kolu dočekati ekipu Borca iz Čačka, a Radnik će gostovati Metalcu.