Mutavdžić i Sadović režirali preokret

Klub malog fudbala Novi Pazar pobedio je večeras ekipu Letećeg Holanđanina iz Vrbasa sa 5:3, u utakmici 16. kola Prve futsal lige.

Gosti su poveli golom Davora Samardžića u šestom minutu, a njihovu prednost udvostručio je Boris Bodonji u 24. minutu.

Novopazarci, koji su prethodno pet puta pogodili okvir gola protivnika, postigli su četiri gola za četiri minuta i preokrenuli na 4:2, a po dva puta u strelce upisali su Milan Mutavdžić (24. i 27. minut) i Elvedin Sadović (25. i 27. minut).

Bodonji je svojim drugim golom u 35. minutu smanjio na 4:3, a konačnih 5:3 postavio je kapiten domaćina Eldin Redžović u 37. minutu.

Novi Pazar ima 15 bodova i napredovao je do devete pozicije na tabeli, dok je Leteći Holanđanin pretposlednji 11. sa 14 bodova.

Novopazarci će u sledećem kolu dočekati Kopernikus SAS, a Leteći Holanđanin će biti domaćin Deusu.