KMF Novi Pazar: Poraz u režiji sudije Radojčića

Klub malog fudbala Novi Pazar poražen je večeras od FON-a sa 3:4 u utakmici četvrtog kola Prve futsal lige, a trener domaćina Enes Delić rekao je da je na krajnji ishod najviše uticao prvi sudija Petar Radojčić iz Inđije.

“Nemam šta da zamerim mojim igračima, a čestitiam i odličnoj ekipi iz Beograda. Presudilo je suđenje Radojičića, koji je šest sekundi pre kraja prvog poluvremena dosudio šesti prekršaj protiv nas i gosti su poveli iz kaznenog udarca. Isti arbiter teško nas je oštetio i prošle sezone u Smederevu”, rekao je Delić.

Pred oko 250 gledalaca u dvorani Pendik, dvostruki strelac za FON bio je Nikola Cvetković u 20. iz kaznenog udarca i 38. minutu, a mrežu Edisa Rašljanina pogodili su još Pavle Pešić u 34. i Andrija Stanković u 40. minutu.

Golove za Novi Pazar postigli su Ilhan Karišik u 24, Elvedin Sadović u 38. i Elvir Bihorac u 39. minutu.

FON je napredovao do šestog mesta na tabeli sa šest bodova, dok je Novi Pazar na devetoj poziciji i ima tri boda.

Pazarci će u sledećem kolu gostovati Letećem Holanđaninu iz Vrbasa, a FON će dočekati ekipu Deusa.