Plavi nerešeno protiv Mladosti

Fudbaleri Novog Pazara igrali su nerešeno sa ekipom Mladosti (1:1) u Lučanima u okviru 2. kola Super lige Srbije.

Predrag Pavlović doveo je u vođstvo plave u 18. minutu iz akcije koja nije obećavala.Đalović je prošao lijevom stranom, ušao u kazneni prostor rivala, a onda uočio slobodnog Pavlovića koji je pogodio desni ugao golmana Krznarića. Ipak, do poluvremena Lučanci su uspjeli da se vrate u meč. Igrao se 41. minut, Pavlov je šutirao iskosa sa desne srane, golman Zlatko Zečević kratko odbio loptu na koju je natrčao Saša Jovanović i sa ivice peterca je plasirao u mrežu za 1:1, ispostavilo se na kraju i konačan rezultat.

I trener Mladosti Nenad Milovanović i trener Novog Pazara Petar Kurćubić složili su se da je utakmica između njihovih timova protekla u fer atmosferi i uz mnogo šansi na obe strane.

Pazarcima je ovo prvi bod u novoj sezoni Super lige Srbije i trenutno su deseti na tabeli.

U narednom kolu, predstojećeg vikenda Novi Pazar će biti domaćin, na Gradskom stadionu igraće pritiv Partizana.