Novi Pazar porazio Radnički iz Niša

Fudbaleri Novog Pazara savladali su u 11. kolu Super lige Srbije  na domaćem terenu  Radnički iz Niša rezultatom 3 : 1 ( 2 : 1 ).

Radnički je više napadao na početku meča, imao je dobru igru. Dobru šansu je realizovao Bratislav Punoševac u 19. minutu nakon centrašuta Aleksandra Jovanovića.

Nakon primljenog gola fudbaleri Novog Pazara su se probudili i u nastavku meča podigli kvalitet igre na znatno veći nivo.

Izjednačenje je stiglo u 42. minutu kada je gol Radničkog sa leve strane iskosa pogodio Bruno de Matos.

Na 2 : 1 povisio je Dejan Rusmir iz jedanaesterca, koji je skrivio Jovanović upravo nad strelcem drugog gola za Novi Pazar.

Konačnih 3 : 1 postavio je Admir Kecap u 69. minutu.

Novi Pazar je trenutno peti na tabeli sa 19 bodova. U narednom, 12. kolu Super lige Srbije Novi Pazar u subotu na Gradskom stadionu igra sa ekipom Borac iz Čačka.