Hadžibegović prizemljio sokolove

Velikim srcem I borbenošću, rukometaši Novog Pazara su uspeli da u više borbenoj, nego kvalitetnoj utakmici savladaju odlični BASK 27:25 (14:12).

Bez pardona se vojevalo svih 60 minuta na parketu dvorane “Pendik”, a domaćin je tek u finišu kada je poveo 27:23, uspeo da prelomi duel I zabeleži važan trijumf,koji ga ostavlja u trci za elitu. Epitet junaka nosi čuvar mreže Pazaraca, Ibrahim Hadžibegović, koji je u ključnim trenucima “skidao” zicere Beograđanima, odbranio I sedmerac. Jednom rečju, branio je kao u transu, podsetio na najblistavije trenutke u bogatoj karijeri I mamio ovacije sa tribina.

(Foto:A.Jovanović)

E.Nailović

Novi Pazar – BASK SOKO 27:25 (14:12)

Dvorana: Pendik. Gledalaca: 600. Sudije: Cvetković I Nikolić (Leskovac). Isključenja: Novi Pazar 6, BASK SOKO 10 minuta.
Sedmerci: Novi Pazar 2 (1), BASK SOKO: 5 (4).

NOVI PAZAR: Jeremić, Mujčinović, Ikić 3 (1) , Kuč, Brunčević 6, Stanojčić , Arifović, Hamidović 5, Mušović, Ćosović (pet odbrana), Crnovršanin, Vražalica 1, Božanić 3, Hadžibegović (15 odbrana, sedmerac), Dugopoljac 1, Međedović 8.

BAS SOKO: Marinković, Vujović 3, Krstajić, Knežević 5 (4), B.Mitrović 2, Đokić, Živanović 2, A.Tomić (12 odbrana), V.Tomić 6, Branković (5 odbrana, sedmerac), Nešovanović 4, Voški, Orolović,Todorović, N.Mitrović 3.

Igrač utakmice: Ibrahim Hadžibegović (Novi Pazar).