Odbojkaši deklasirali ćurane

Odbojkaši Novog Pazara, u derbiju drugog kola prvoligaškog karavana,lako su izašli na kraj u derbiju protiv Jagodine-3:0 (25:23,25:15 i 25:21).

Premijerna utakmica drim tima domaćih u dvorani Pendik,obilovala je lepim i atraktivnim potezima i zadovoljila publiku. U prvom setu dugo je trajalo ispitivanje snaga,Zatrić i saigrači su bili prilično oprezni. Na drugom tehničom tajm-autu su imali i tri poena minusa (13:16),no usledio je preokret,blagodareći kvalitetu Novog Pazara,koji je bio i presudan u ovom derbiju.

To se najbolje  videlo u drugom periodu,kada su gosti bukvalno spasavali čast pred žestokim atacima sa suprotne strane mreže. U trećem,opet dominacija domaćina,u finišu malo opuštanja,tek toliko da set bude interesantniji.Nedovoljno ipak za senzaciju,već za drugo uzastopno slavlje raspoloženg lidera Prve lige. U sledećem kolu, Novi Pazar gostuje u Mladenovcu.

(Foto:A.Nailović)