Partizan poveo u polufinalu

Odbojkaši Partizana savladali su Novi Pazar, u prvoj polufinalnoj utakmici plej-ofa, sa 3:0 po setovima, u beogradskoj „Vizuri“. Meč je doneo neizvesnu igru u prva dva seta, koja je tim Dragana Bonića, mogao da dobije, što govori i rezultat:26,24 i 28:26 za domaćina. Crno- beli su u poslednjem periodu imali mnogo lakši posao i utakmicu mirno priveli kraju- 25:18.

Prvi susret polufinala ova dva tima trajao je 80 minuta, a najefikasniji pojedinci bili su: Mrdak i Hamzagić, sa po 13, Petar i Marko Nikolić su osvojili po  11, a kapiten plavih,Zatrić devet poena. Druga utakmica ova dva tima igra se u nedelju u 17 sati, takođe u Beogradu, a dva dana kasnije u Novom Pazaru. Eventualna „majstorica“ na rasporedu je 26. aprila u Beogradu.

(Foto: Calucci)