Plavi poraženi od Mladosti na svom terenu

Fudbaleri Novog Pazara poraženi su na svom terenu od ekipe Mladosti iz Lučana. Gosti su posle preokreta savladala Novi Pazar sa 3:1 i tako zabilježili devetu utakmicu u nizu na kojoj osvajaju bodove u prvenstvu Srbije.

Domaćin je poveo u 26. minutu golom Vladimira Radivojevića. Siniša Stevanović centrirao je sa desne strane i na drugoj stativi pronašao Irfana Vusljanina, koji je glavom loptu spustio do Radivojevića, a ovaj je lako sa tri metra zatresao mrežu Nemanje Krznarića. Mladost je u drugom dijelu utakmicu stigla do preokreta i druge uzastopne pobjede u Super ligi.

Najprije je Tome Kitanovski je u 56. minutu udarcem sa oko 25 metara donio izjednačenje, da bi preokret donio Mišel Vajan u 71. posle kontranapada. Konačan rezultat svojim drugim golom postavio je Kitanovski u 76. minutu.

Novi Pazar je posle 17 odigranih utakmica jedanaesti na tabeli sa 20 bodova. Sledeći protivnik im je Partizan, a utakmica se igra u Beogradu naredne subote. A. N.