Sport

FON – Novi Pazar 2:1

Klub malog fudbala FON pobedio je večeras u Beogradu ekipu Novog Pazara sa 2:1, u zaostaloj utakmici četvrtog kola Prve futsal lige Srbije.

Gosti su poveli golom Milana Mutavdžića u sedmom minutu, a preokret i trijumf aktuelnim prvaku države doneli su Vladimir Lazić u 16. i Slobodan Rajčević u 20. minutu.

Pre početka meča u Sportskom centru Šumice odata je počast dugogodišnjem lekaru pazarskog kluba Denisu Bošnjaku, koji je tragično nastradao u saobraćajnoj nesreći početkom jula.

FON, Loznica Grad 2018 i Vranje su na vrhu tabele sa po 22 boda, dok je Novi Pazar na šestom mestu sa 14 bodova.

Sledi dvomesečna pauza u prvenstvu, a u 10. kolu Novi Pazar će u Nišu gostovati Kalči, dok će Bečej biti domaćin FON-u.