Novi Pazar – Mornar 1:4

Fudbaleri Novog Pazara poraženi su danas od Mornara iz Bara sa 1:4, u prijateljskoj utakmici na Zlatiboru.

Crnogorski prvoligaš poveo je u 30. minutu golom Bobana Đorđevića iz jedanaesterca, a prednost Barana udvostručio je Boško Guzina u 40. minutu.

Bojan Balaž pogodio je sopstvenu mrežu u 52. minutu za vođstvo Mornara od 3:0, da bi dva minuta kasnije Novopazarci smanjili posle autogola Marka Bugarina.

Konačan rezultat postavio je dvostruki strelac Guzina u 72. minutu, tri minuta pošto je zbog drugog žutog kartona isključen igrač Pazara Nemanja Kojčić.

Pazarski superligaš danas završava pripreme na Zlatiboru, a poslednji kontrolni meč odigraće 10. jula na svom Gradskom stadionu protiv Rudara iz Pljevalja.

Super liga Srbije počinje 16. jula, a Novi Pazar u prvom kolu gostuje TSC-u iz Bačke Topole.