Vintersport – Novi Pazar 2:7

Klub malog fudbala Novi Pazar pobedio je večeras u Nišu tim Vintersporta sa 7:2, u zaostaloj utakmici 17. kola Prve futsal lige Srbije.

Gosti su na poluvremenu imali vođstvo od 3:0, a strelci su bili Elvedin Sadović u šestom, Dejan Jovanović u 14. i Ninoslav Aleksić u 15. minutu.

Nišlije su smanjile preko Milovana Stojiljkovića u 27. minutu, ali je četiri minuta kasnije Vladimir Ristić zatresao sopstvenu mrežu i Pazar je opet imao tri gola prednosti.

Bojan Janković je u 35. minutu postigao drugi pogodak za domaćina, a potom su još tri puta precizni bili igrači Novog Pazara.

Sadović je do svog drugog gola na utakmici stigao u 36. minutu, da bi minut kasnije pogodio i Andreja Stojčevski.

Konačan rezultat u poslednjem, 40. minutu postavio je dvostruki strelac Aleksić.

Posle drugog ovosezonskog trijumfa nad Vintersportom i 11. u sezoni, Pazar je ponovo na drugom mestu sa 35 bodova, dok je bolji od dva elitna ligaša iz Niša zadržao četvrtu poziciju na tabeli sa 27 bodova.

Novi Pazar u 18. kolu, poslednjem u regularnom delu sezone, dočekuje ekipu Zemun Samo pravo, dok Vintersport gostuje beogradskom Konjarniku.