Sport

Aleksićev ukras za kraj

Klub malog fudbala Novi Pazar pobedio je večeras gostujuće Smederevo sa 7:1, u duelu 14. kola Prve futsal lige.

Najslabiji tim u elitnom rangu poveo je preko Stefana Stevanovića u 14. minutu, ali je domaćin na poluvremenu imao plus tri zahvaljujući pogocima Farisa Međedovića u 15. i 16, Eldina Redžovića u 19. i Milana Mutavdžića u 20. minutu.

U nastavku, ponovo su se upisali Redžović u 31. i Mutavdžić u 33. minutu, a Ninoslav Aleksić je u 37. minutu bio strelac jednog od najlepših golova ikada viđenih na futsal utakmicama u Novom Pazaru.

Meč u dvorani Pendik pratilo je oko 300 gledalaca.

Posle nekompletnog kola, Novi Pazar je treći na tabeli i ima 23 boda, dok je Smederevo i dalje na poslednjem mestu sa samo dva boda.

Pazarci će u narednom kolu gostovati Vranju, a Smederevo dočekuje Srpsku iz Beograda.