Pazar ispustio tri gola prednosti

Klub malog fudbala Novi Pazar odigrao je protiv Nove Pazove nerešeno 4:4, u prvoj utakmici polufinala plej-ofa Prve futsal lige.

Pred oko 400 gledalaca u dvorani Pendik, gosti su poveli golom Uroša Krasnića u drugom minutu, ali je Mersid Radetinac samo minut kasnije izjednačio iz kaznenog udarca sa šest metara.

Nikola Tanasković je u 16. minutu doveo Pazarce u vođstvo, Igor Šošo je u 17. postigao autogol za 3:1, da bi Aleksandar Pavlović u 22. minutu obezbedio domaćinu tri gola prednosti.

Nerešen ishod Novoj Pazovi uoči revanša doneli su Boško Kukolj u 29. i 39, te Stefan Stanojević u poslednjem, 40. minutu.

Novi Pazar je nastupio bez kapitena Eldina Redžovića, koji je pauzirao zbog kartona, a naredni duel u Novoj Pazovi propustiće Elvedin Sadović jer je u finišu isključen zbog drugog žutog kartona.

Druga utakmica na programu je 27. maja u Novoj Pazovi.

Polufinalana serija između FON-a i Ekonomca startuje u subotu, a meč u Beogradu počinje u 21.00.