Novi Pazar u polufinalu plej-ofa Prve futsal lige!

Klub malog fudbala Novi Pazar plasirao se večeras u polufinale plej-ofa Prve futsal lige, pošto je u drugom meču četvrtfinala savladao na svom terenu ekipu Kalče rezultatom 9:2.

Pazarci, koji su do 29. minuta revanša gubili sa 1:2, uspeli su da u poslednjih 11 minuta postignu osam golova i tako nadoknade prednost rivala od tri gola (7:4) iz prve utakmice u Nišu.

Petostruki strelac za domaći tim bio je Aleksandar Pavlović, u 24, 29, 30, 37. i 39. minutu, Milan Mutavdžić se u strelce upisao tri puta, u 32. i dva puta u 36. minutu, dok je Mersid Radetinac mrežu Nišlija pogodio u poslednjem, 40. minutu.

Pogotke za Kalču postigli su Mladen Stojadinović u prvom i Milan Maksimović u 28. minutu.

Utakmicu u dvorani Pendik pratilo je oko 300 gledalaca.

Novi Pazar će u polufinalu doigravanja za prvaka Srbije igrati protiv Nove Pazove.